Przeczytaj uważnie wszystkie polecenia

Pobierz

8.Po tytule napisz: Tak, Tak, Tak.I.. W każdy wpisz "X" 6.. Odpowiedzi poprawne wpisz w rubryce "rozwią-zania"-np.11b .. Po tytule napisz: Tak, Tak, Tak.. Przeczytaj uważnie poniższy tekst i wykonaj polecenia: Szlak kliprów (czarna linia na mapie na stronie 2/5) to tradycyjna droga, którą obierały klipry w podróży między Europą i Australią.. Jakie zwierzątko dostały dzieci?. Pierwsze 11 pytań zawiera tylko jedną poprawną odpowiedź, w pytaniu 12 należy dokończyć zdania w miejscach wykropkowanych, zaś pytania od 13 do 16 zawierają więcej niż jedną poprawną odpowiedź.1.. Uwaga!Przeczytaj uważnie ponizszy tekst a nastepnie wykonaj związane z nim polecenia.. (tekst w załączniku) a) Podkreśl fragmenty tekstu, które mówią o czynnościach życiowych dzięcioła.. Podpisz się pod tytułem tej strony.. b) Wypisz czynności życiowe, o których nie ma mowy w tekście, a które są charakterystyczne dla wszystkich or - Szkola-edukacja.pl PrzyrodaUważnie przeczytaj artykuł i dokładnie wykonaj wszystkie polecenia.. W oddali pojawiła się jakby ciemna chmura, która czyniła się w oczach coraz wyższą i zbliżała się do karawany.Przeczytaj uwaznie zamieszczony tekst.Następnie wykonaj polecenia.1 Przeczytaj uważnie tekst i wykonaj polecenia.. Jest nieduży i ma małe oczy wyglądające jak czarne guziczki.. 4.Narysuj pięć małych kwadratów w lewym górnym rogu tej kartki..

Przeczytaj uważnie wszystkie polecenia.

2.Napisz swoje nazwisko w lewym górnym rogu tej kartki.. More Questions From This User See AllPrzeczytaj uważnie tekst i dokładnie wykonaj wszystkie polecenia.. a) w akwarium b) w terrarium Uważnie przeczytaj tekst i dokładnie wykonaj wszystkie polecenia.. Najpierw napiszesz test, potem - dyktando.. Dokładnie i czytelnie zapisuj swoje rozwiązania.. Na wykonanie zadania wymagającego dłuższej odpowiedzi jest miejsce pod poleceniem.. Napisz swoje nazwisko w prawym górnym rogu kartki.. Otocz kółkiem każdy kwadrat 7.. Połącz części zdań w pary tak , aby utworzyły znane ci przysłowia.. Jeśli nie potrafisz napisać któregoś zadania, nie martw się, rozwiązuj następne.. Jeśli się pomylisz, obwiedź krzyżyk kółkiem i ponownie zaznacz prawidłową odpowiedź krzyżykiem.. a) Podaj nazwę mechanizmu ewolucji pozwalającego przeżyć muchom odpornym na działanie DDT.…………………………………………………………………………………………… b) Określ 3 czynniki, które wpłynęły na uodpornienie się owadów na działanie DDT.. 3.Otocz kółkiem "nazwisko" w punkcie drugim.. Był to rejs dookoła świata liczący około 30 tys. mil morskich, na dużym odcinku na Oceanie Południowym.sprawdzające.. 2 Pokoloruj właściwe okienko, tak żeby zdania były zgodne z tekstem.. W klasie już wszyscy je mieli.. Mama kupiła nam chomika.. 2012-04-19 17:27:29Przeczytaj uważnie fragment powieści Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy", a następnie wykonaj polecenia..

Czytaj uważnie wszystkie polecenia.

Zdrowie ma ogromne znaczenie dla człowieka.. Na rozwiązanie zadań masz 60 minut.Uważnie przeczytaj tekst i dokładnie wykonaj wszystkie polecenia.. Pewnego wieczoru zapisała w swoimPrzeczytaj uważnie wszystkie polecenia (jest ich w sumie 16).. uulusia a) Gaz zamknięty(ang.tight gas) , gaz w łupkach(ang,shale gas) b)Gaz konwencjonalny zajmuje małe obszary i wydobywanie jest łatwe, przy niekonwencjonalnych odwrotnie, zajmuje duże obszart i wydobywanie jest trudne.Przeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj polecenia.. Odżywia się głównie zbożem.Przeczytaj uważnie tekst i wykonaj polecenia.. b) Wypisz czynności życiowe, o których nie ma mowy w tekście, a które są charakterystyczne dla wszystkich organizmów.. Krokodyle łzy Krokodylek Kiełek był dumny ze swoich zębów.. Przeczytaj uważnie pytania i podkreśl prawidłowe odpowiedzi.. 9.1.Przeczytaj wszystkie polecenia zanim coś zrobisz.. Miał ich pełną paszczę, a wszystkie zdrowe i ostre.. 5.W każdy wpisz "X" 6.Otocz kółkiem każdy kwadrat 7.Podpisz się pod tytułem tej strony.. 2012-03-12 19:21:50; przeczytaj fragment artykułów henrykowskich .. Tylko zdrowy organizm prawidłowo funkcjonuje i może spełniać swoje zadania.. A tu dziś - taki wstyd!Geografia.. I rzeczywiście wiatr nadchodził.. Przeczytaj uważnie wszystkie polecenia.. Instrukcja: Poniżej znajduje się 20 zadań testowych..

Przeczytaj uważnie tekst Podanie o Popielu.

2010-03-12 19:07:08; Przeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj zamieszczone pod nim pytania.. Powoduje to wówczas osłabienie naszego organizmu.. Chomik europejski to niewielkie i ciekawe zwierzę.. Narysuj pięć małych kwadratów w lewym górnym rogu tej kartki.. Poprawne odpowiedzi na pytania w poleceniu 2. zaznaczaj krzyżykiem.. Dbał o nie bardzo: mył specjalną krokodylą pastą do zębów rano i wieczór.. Pracuj samodzielnie.Uważnie przeczytaj i wykonaj wszystkie polecenia.. W każdym zadaniu wybierz prawidłowe odpowiedzi spośród czterech proponowanych.. Nasz nowy przyjaciel dostał piękne terrarium.Przeczytaj uważnie poniższy tekst źródłowy ,a następnie wykonaj polecenia.. Często podchodziła do swojej świnki-skarbonki i potrząsała nią, jakby od tego mogło w niej przybyć oszczędności.. Wszelkie zaburzenia pracy organizmu, wywołane przez różnorodne czynniki, są stanem chorobowym.. Waga tego chomika może osiągać nawet 80 dekagramów.. Gdzie zamieszkało zwierzątko?. Zanim rozpoczniesz pracę uważnie przeczytaj instrukcję.. W kratki wpisz odpowiednie liczby.. następnie wykonaj polecenia 2013-12-15 14:10:30; Przeczytaj i wykonaj polecenia.. 2010-01-24 19:05:39; Przeczytaj uważnie poniższy tekst i wykonaj związane z nim polecenia.. (tekst w załączniku) a) Podkreśl fragmenty tekstu, które mówią o czynnościach życiowych dzięcioła..

Sprawdź, czy poprawnie wykonałeś wszystkie polecenia.

a) Czego się Jaś nie nauczy , b) Paluszek i główka c) Nauka nie poszła d) Na naukę e) Kto się za młodu nie uczy ,Przeczytaj uważnie tekst i wykonaj polecenia.. 1.Oto przysłowia o nauce..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt