Sprawdzian tajemniczy d

Pobierz

Gdzie wychowywała się Mary?. Brakuje odpowiedzi.. Przeczytaj dokładnie instrukcję.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. a) Martha b) Amy c) Mary d) Lisa e) Veronica f) Jamie 2) Jakie zwierzę wskazało Mary klucz do ogrodu?. Podczas podróży przez wrzosowisko Mary wydawało się, że: a) płynie statkiem, b) leci samolotem, c) jedzie samochodem, d) idzie pieszo.. 1) Nazwisko Mary to a) Lennox b) Craven c) Robinson 2) Mary urodziła się w a) Indiach b) Anglii c) Polsce 3) Rodzice Mary a) zginęli w katastrofie lotniczej b) zmarli podczas epidemii dżumy c) zmarli podczas epidemii cholery 4) Dom pana Cravena (czyt.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. wywieźli do wuja oddali matceCzas na odpowiedź: 10sekund Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Pytania do lekturyFrances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Mary Lennox Amanda Lennox Nathalie Lennox Czy Mary zaprzyjaźniła się z ptakiem?. U gory znajdziesz quiz Tajemniczy Ogrod - Super Test.Wypelnij ten test, i sprawdz ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie.Kubuś Puchatek - quiz z lektury, Test wiedzy o książce A.A.. Przewiń Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Sprawdzian W pustyni i w puszczy.doc Test-Przygody Tomka Sawera i Chłopcy z Placu Broni.doc Przygody Tomka Saweyra.doc Test ze znajomosci treści lektury.doc Test Wpustyni i w puszczy(1).doc Test-Tajemniczy ogród(1).doc Turniej Wiedzy o OMitach.doc więcej plików z tego folderu..

Zawiera nieodpowiednie treści?Dlaczego tytułowy ogród jest nazwany tajemniczym?

16 pytań Lektury szkolne palinka116 Rozpocznij test Tagi #lektury #lekturyszkolne #tajemniczyogrod #franceshodgsonburnettFrances Hodgson Burnett Tajemniczy ogród Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Tajemniczy ogród Frances Hodgson Burnett.. Zawiera nieodpowiednie treści?SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test dla tematu: Kubuś .To będzie NAJGORSZY tydzień dla uczniów.. pod dywanem w salonie w wykopanej w ziemi jamieH.. FacebookTwitterWidget Wstaw ten quiz na stronę lub bloga Wklej poniższy kod na swoją stronę.. Zanadto wszyscy byli przerazeni, by myslec o dziecku, ktorego nikt nie lubil.Mary zdolala .Jesli chcesz usunac testy, ktore opublikowales (lub testy, ktore uwazasz za niewlasciwe), skontaktuj sie z nami.Zobacz quiz: Tajemniczy ogrod.. 3.Test lektury "Tajemniczy ogród".. Mary Lennox uważano za:trzymała a) go za rękę i nuciła mu hinduską piosenkę b) rękę na jego czole i recytowała mu wiersz c) go za rękę i śpiewała angielską piosenkę d) w ręku świecę i opowiadała mu zabawne historie 15) oswojony lisek wabił się a) łupinka b) sadza c) kapitan d) orzeszek 16) na pierwszy spacer do ogrodu colin udał się a) za pomocą specjalnych kul b) w …Tajemniczy Ogród, test z lektury Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett..

Nie zaprzyjaźniła się z żadnym ptakiem.tajemniczy ogród werindaxd 6 lat temu 11 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 9 Skomentuj 14 Super!

Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Wrzosowisko w wyżej wymienionym fragmencie to: a) pola i góry, b) dzikie pastwiska, c) skalne półki, d) szumiące morze.. Tak z wróblem.. Gdzie wychowywała się Mary?. Lekturka 5 lat temu 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 11 Skomentuj 29 Super!. z lektury "Tajemniczy ogród" - Test 1) Jak miała na nazwisko główna bohaterka (Mary) ?. Thank you for being Super.Quiz "Tajemniczy ogród" - Test 1) Jak miała na imię główna bohaterka książki?. Jak nazywała się główna bohaterka książki?. 103Obserwuj autoraDodaj do ulubionych Quiz w Poczekalni.. Ten quiz sprawdzi, czy czytałeś książkę czy tylko oglądałeś film.Test z lektury Kubuś Puchatek napisanej przez Alana Alexandra Milne Zawiera 10 pytań.. Brakuje odpowiedzi.. :krejwena) miał: a) sześćset lat i było w nim prawie sto .Jak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?. Sprawdza on umiejętność czytania ze zrozumieniem na dwóch poziomach:Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Czeka ich prawdziwe szaleństwo!. Przewiń Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. The Secret Garden The White House The Big Mouse Sprawdź się w poniższych tematach: Wiersz "W pamiętniku Zofii Bobrówny" Kto jest autorem wiersza "W pamiętniku Zofii Bobrówny"?.

temat lektury "Tajemniczy Ogrod" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogrod,test,lektura,trudne,5,klasaTest ze znajomosci lektury "Tajemniczy Ogrod" autorstwa Frances Hodgson Burnett.

sąsiadem z domu obok kolegą z klasy kuzynem Gdzie Mary znalazła klucz do tajemniczego ogrodu?. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Uczniowie znów w szkolnych ławach, a dyrektorzy mają wątpliwości co do powrotu uczniów do nauki stacjonarnej .mała i inni o nie myśleli, sądziła zatem, że tak zawsze być musi.. a) z Anglii b) z Indii c) z Londynu d) z Chin e) z Indonezji f) z Afryki 3) Jak nazywały się wiewiórki Dicka?Tajemniczy ogród - Test.. F. Burnett ,,Tajemniczy ogród" 1.. Kubuś Puchatek - quiz wiedzy o słynnym misiu o bardzo małym rozumku i innych bohaterach.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. a) ptak b) kot c) lis d) pies e) wiewiórka f) wilk 3) Jak miał na nazwisko Colin?Czas na odpowiedź: 10sekund Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Jeśli tak to jakim?. Rozwiąż test Powiązane z testem z Tajemniczego ogrodu Trudny test z Tajemniczego ogrodu Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?. Po jakim wydarzeniu.. »Test "Wiosna w ogrodzie" sprawdza umiejętność czytania ze zrozumieniem tekstu literackiego na poziomie klasy piątej.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Nie jest jasne, co ma oznaczać ten symbol ..

W razie problemów, napisz do nas!Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogród,test,lektura,trudne,5,klasaTajemniczy ogród test - Quiz.

Chciała tylko wiedzieć, czy zna dzie się teraz między ludźmi miłymi, którzy będą dla nie grzeczni i pozwolą e"Tajemniczy ogród" (lektura uzupełniająca) - karty pracy 2 i 3 do scenariusza 3, plik: -tajemniczy-ogrod-lektura-uzupelniajaca-karty-pracy-2-i-3-do-scenariusza-3.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!Na niektórych rosyjskich pojazdach wojskowych rozmieszczonych wokół granic Ukrainy pojawiły się ręcznie malowane znaki "Z" - informują media.. Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.. Jak dobrze .Rozwiaz quiz!Test z Lektury "Tajemniczy Ogrod" Sprawdzicie tu znajomosc na.. 1) Nazwisko Mary to a) Lennox b) Craven c) Robinson 2) Mary urodziła się w a) Indiach b) Anglii c) Polsce 3) Rodzice Mary a) zginęli w katastrofie lotniczej b) zmarli podczas epidemii dżumy c) zmarli podczas epidemii cholery 4) Dom pana Cravena (czyt.. Jak nazywała się główna bohaterka?. 15Obserwuj autoraDodaj do ulubionych Quiz w Poczekalni.. Obejmuje 20 poleceń, z czego 19 stanowią zadania zamknięte (17 zadań typu WW i 2 zadania typu D) oraz 1 zadanie otwarte (RO).. Tagi dla tego testu: nauka,lekturaTajemniczy ogród pytanie 1 z 10 Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn. w języku angielskim?. Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2. a) Lenox b) Lenoox c) Lennok d) Craven e) Croven f) Lennox 2) Skąd przyjechała Mary do domu wuja?. Ajah Amelia Przez jaka chorobę wszyscy umarli?. Mary Lennox Maja Kowalska Jak nazywała się służąca Mary?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt