Wypracowanie felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

- Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Kradzież w banku mamy Felixa 2.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji Akcja toczy się współcześnie.. Udostępnij.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Jako taka łączy w sobie cechy: - powieści fantastycznej (eksperymenty nauczyciela biologii, spotkanie ze Świętym Mikołajem, gnom strzeżący skarbu), - powieści fantastyczonaukowej (wynalazki pana Polona, poziom rozwoju sztucznej inteligencji),Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. 2009-05-31 13:23:27; Odpowiedzi do '' Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi '' 2019-04-13 20:40:40"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to powieść wielogatunowa.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół..

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Udostępnij.. Plan ramowy 1.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Quiz w Poczekalni.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Witaj na stronie Quizz.pl.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Podstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do .Wątek detektywistyczny w postaci planu powieści Rafała Kosika pt. ,, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Test składa się z 12 pytań.. Część 1.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?.

U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi!.

Nie lubi swojego imienia.Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Część 2.. 0 Obserwuj autora Dodaj do ulubionychFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Część 3.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Co najmniej 7 punktów.. Udostępnij.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 2012-10-01 15:47:03; Co uwarzasz o książce Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także "superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Szukaj.. .Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Bohaterowie korzystają z telefonów komórkowych, laptopów, mają dostęp do Internetu, pasjonują ich przygody Harry'ego Pottera, są świadkami lądowania łazika na Marsie.Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów..

... @joana_potterhead_21 Lubie felix neta i nike ale miałam to w 6 klasie więc nwm po co ...Net przejął po ojcu (a właściwie podkradł) program komputerowy "Manfred" (tata Neta, Marek Bielecki, uczestniczy w międzynarodowym programie ds. skonstruowania sztucznej inteligencji "AI" do codziennego zastosowania, m.in. do inteligentnego sterowania sygnalizacją świetlną w całym mieście).

3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz Gang .Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Quizy Os. .. Co wiesz o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Tajemnicze zniknięcie gangu 3.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.POWIEŚĆ PRZYGODOWA: Bohaterowie zdobywają nowe doświadczenia, pokonują przeciwności losu., W książce występują liczne zwroty akcji i przygody., POWIEŚĆ SEINCE FICTION: Książka ukazuje możliwe zagrożenia związane z rozwojem technologii., Nauka i technika są rozwinięte bardziej niż w rzeczywistości., POWIEŚĆ MŁODZIEŻOWA: Utwór porusza problemy wieku dorastania .. "Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" emotki_123 1 miesiąc temu.. Ikigai 11 miesięcy temu.. 1583 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Skomentuj.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze..

Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk ...Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Felix net nika; Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; Jakie e są fantastyczne i realne wydarzeniaz lektury Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnychPostacie tytułowe Felix Polon.

Skomentuj.. Spotkanie w nowej szkole i .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Rozwiąż test!Test z lektury!. Zobaczenie pościgu za uciekająca furgonetką przez mikrohelikopterGang Niewidzialnych Ludzi - świetnie zorganizowana grupa przestępcza, najczęściej napadająca na banki oraz sklepy AGD. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. Ernest_Dziuba 2 lata temu.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt