Streszczenie po niemiecku tłumaczenie

Pobierz

Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa streszczenie i dodaj je do swoich fiszek.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - niemiecki!Tłumaczenie słowa 'streszczenie' i wiele innych tłumaczeń na rosyjski - darmowy słownik polsko-rosyjski.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-rosyjski słowa streszczenie w słowniku online PONS!. Mönchengladbach; W znalezieniu tłumaczenia pomoże także angielsko-polski słownik bab.la.Musisz przetłumaczyć "MANEKIN STRESZCZENIE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. more_vert Tak więc nasz abstrakt składa się z króciutkiego streszczenia oraz ikony wskazującej dziedzinę, do której należy.Tłumaczenie hasła "streszczenie" na angielski.. Można to również zlecić - w biurze tłumaczeń Slavis.. 3) Co powinno zawierać streszczenie pracy licencjackiej temat pracySTRESZCZENIE PO NIEMIECKU.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Jak jest streszczenie po niemiecku?. Przedstawiłem zwięzłe i rzeczowe streszczenie priorytetów prezydencji czeskiej i ich realizacji.streszczenie, podsumowanie.. Polish Jak użyć "brief summary" w zdaniu more_vertZazwyczaj na drugi dzień roboczy otrzymujesz gotowe streszczenie po angielsku, niemiecku lub w innym języku* * Organizacja tłumaczenia na mniej popularne języki może potrwać nieco dłużej.. Tłumaczenie tekstu.. 2) Co powinno zawierać streszczenie pracy magisterskiej - 3 główne cechy streszczenia: powinno zawierać temat pracy; długość - między 1000 a 3000 znaków ze spacjamiMusisz przetłumaczyć "STRESZCZENIE WNIOSKU KOMISJI" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.

streszczenie Zusammenfassung r.ż.

Jak to działa, ile to kosztuje i kiedy będzie gotowe?Moje streszczenie po polsku brzmi: Artykuł ten mówi o chorobie zawodowej "Mausarm".. Jeśli to nie pomoże należy udać się do lekarza.W słowniku polsko - niemiecki Glosbe "opracowanie streszczenia" tłumaczy się na: Indexing, Informationserfassung, InformationsverarbeitungPoniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "STRESZCZENIE" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.. (Przeczytałam skrót na tylnej okładce i mi się nie spodobał.). W pokoju, pisze streszczenie książki.Mówię trochę po niemiecku.. Sprawdź o wiele więcej tłumaczeń i przykładów.Tłumacz Google.. 3 lit. c) dyrektywy 98/83 jest niepełne i nieprawidłowe, gdyż władze luksemburskie twierdzą, między innymi, że zważywszy na to, że podmiot, który ubiega się o zastosowanie odstępstwa jest odpowiedzialny za określenie i wdrożenie środków zaradczych, to podmiot ten — a nie organ wydający decyzję o .Mach es kurz, ich bin in Eile.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "MANEKIN STRESZCZENIE" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.2) Streszczenie piszemy po polsku, warto dodać przynajmniej tłumaczenie na angielski lub tłumaczenie na niemiecki..

streszczenie Kurzfassung r.ż.

mówić krótko, streszczać się.. polski niemieckiTłumaczenia dla hasła "abstrakt" w niemiecko » polski słowniku (Przełącz na polsko » niemiecki)To streszczenie książki, Miłość Dare.. Niemieckiego najszybciej nauczysz się online.. Zamiana języków (Ctrl + Shift + S) polski.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Krótkie streszczenie przepisów dotyczących codziennego życia mieszkańców miasta, zebrał i wyd.. (Streszczaj się, śpieszy mi się.). bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Tłumaczenia frazy "streszczenie" w bezpłatnym słowniku polsko - niemiecki: Zusammenfassung, Übersicht, Synopse.. Przykłady użycia Polish German Przykłady kontekstowe "streszczenie" w niemiecko Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. przech.}. Zamknij selektor.. S stre streszczenie Tłumaczenia dla hasła " streszczenie " w polsko » niemiecki słowniku (Przełącz na niemiecko » polski ) streszczenie

skrót, streszczenie.

(Proszę się nie martwić, panie i panowie, będę się streszczał.). Polega ona na uszkodzeniu ścięgien i jest spowodowana długą pracą przy komputerze.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "STRESZCZENIE STOSOWNYCH POWODÓW" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "STRESZCZENIE BIZNESMEN" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Początkowo można spróbować ochładzania.. Przetłumacz z:1) Streszczenie powinno być napisane po polsku, mile widziane jest jego tłumaczenie przynajmniej na j. angielski i/lub niemiecki.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "STRESZCZENIE WNIOSKU KOMISJI" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Sprawdź ofertę biura tłumaczeń Slavis i zamów tłumaczenie dokumentów na angielski, niemiecki lub wiele innych języków.. Niniejsze streszczenie przedstawia główne elementy specyfikacji produktu do celów informacyjnych.. streszczenie, skrót, abstrakt.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa esej w słowniku online PONS!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt