Test kajko i kokosz szkoła latania quiz

Pobierz

Kajko i Kokosz: Szkoła latania - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Kajko i Kokosz: Rozwiąż quiz i sprawdź!. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Kajko i Kokosz.. Osadź .. Sprawdź, czy uda Ci się odpowiedzieć na wszystkie pytania!. Co roku i my włączamy się w obchody tego święta.. Szkoła latania.. Udostępnij Udostępnij wg Paulinaczelen.. Rozwiąż test!Test z lektury :Kajko i Kokosz szkoła latania.. Szkoła latania" "Kajko i Kokosz.. Sprawdzamy znajomość lektury - Krzyżówka // odp.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Klasa 4 Polski.. Szkoła latania"!Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test znajomości lektury Test znajomości lektury Szkoły Latania.. Na początek proponujemy Wam konkurs czytelniczy ze znajomości książki pt. "Kajko i Kokosz.. A. napuścili na nich niedźwiedziaĆwiczenia: KAJKO I KOKOSZ.. Część pt. Szkoła latania trafiła nawet do kanonu lektur szkolnych.. Bohaterowie pierwszoplanowi , drugoplanowi,epizodyczni w Kajko i Kokoszu ,,Szkola latania" Przypomnij sobie przygody slowianskich wojow i. ich starc ze Zbojcerzami i sprawdz swoja wiedze.Kajko i Kokosz - Test wiedzy z lektury.Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Był to pierwszy komiks tego autora o Kajku i Kokoszu, który ukazał się nakładem tej gazety z początku w formie gazetowej wydawany bez tytułu Szkoła latania, lecz jako Kajko i Kokosz..

Quiz kajko i kokosz szkoła latania Teleturniej.

Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Test składa się z 12 pytań.. Część 1.. Autorem książki jest Janusz Christa.. Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Więcej.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. Sprawdź, jak dobrze znasz przygody bohaterów nowej lektury szkolnej "Kajko i Kokosz.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. W październiku biblioteki szkolne na całym świecie obchodzą swoje święto.. Test składa się z 15 pytań.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. Szkoła latania - test wiedzy.. "Rozwiąż test!. Szukaj.. Szkoła latania.. SZKOŁA LATANIA.. Szkoła latania DRAFT.. miotłą C. dywanem D. balonem 2.W jaki sposób Kajko i Kokosz pokonali nacierających zbójcerzy?. pytanie 1 z 14.. 0%Szkoła Latania.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.Kajko i Kokosz Szkoła Latania-Quiz.. Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!TEST..

Szkoła latania.

Szkoła latania".. Kiedy dojdziesz do ostatniego pytania, mozesz zakonczyc zadanie, dzieki czemu bedzie ono poprawione i otrzymasz swoja punktacje.. Kajko i Kokosz, świat przedstawiony Połącz w pary.. Szkoła latania" to lektura sugerowana dla klasy 4-6.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Zaznacz poprawną odpowiedź.. Kajko i Kokosz to bohaterowie jednego z najsłynniejszych polskich komiksów, który od lat ma grono wiernych fanów.. Potwierdz.. 4 0 0folder Testy z lektur SP Data dodania: 2 gru 2018Nauke latania pobiera sie w Wyzszej Szkole Latania, zas wylatujacy z chaty na miotle, Kajko i Kokosz, uruchamiaja alarm, bo zerwali cienka nic sieci alarmowej, wyrywanie zebow z kolei odbywa sie ze znieczuleniem".Plik Test Kajko i Kokosz.. Edytuj elementy.. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test .Odpowiedz na pytania testu.. Polub.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Quiz // odp.. Szkoła latania" Wybierz prawidłową odpowiedź.. 1.Quiz Eduelo - zadanie dla uczniów szkół podstawowych.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania..

Szkoła latania.".

1) Jaga była a) księżną b) czarownicą c) żoną Kokosza 2) Łamignat a) okradał biednych b) współpracował ze Zbójcerzami c) okradał bogatych 3) Mirmił poprosił Lubawę o posadzenie na grobie a) tulipanów b) orchidei c) różKomiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Małgorzata Wódz.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Szkoła Latania.. Test składa się z 12 pytań o różnym poziomie trudności.. Gdzie znajdowała się Wyższa Szkoła Latania na Miotle?. Kto był przywódcą zbójcerzy?. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Moze sie zdarzyc, ze odpowiedz na niektóre pytania bedzie warunkiem przejscia do nastepnych pytan.. 1.Jakim latającym ,,pojazdem'' Kajko , Kokosz i Mirmił wyprawili się w drogę powrotną do grodu?. Dalej.. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoKajko i Kokosz.. Szkoła latania, Janusz Christa.. Szkoła latania.. Szkoła latania"?Quizy.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Testy z lektur SP • Dokumenty • pliki użytkownika zielony_kot_ przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Ten Obcy Test.doc, Test Kajko i Kokosz..

Szkoła latania".

Jak miał na imię przywódca Zbójcerzy?. Szkońa latania scenariusze lekcji CELE WYNIKAJĄCE Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ: • [uczeń] omawia elementy świata przedstawionego I.1.1,klasa 4 Lektury obowiązkowe "Kajko i Kokosz.. Test.Kajko i Kokosz - bohaterowie Koło fortuny.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Szkoła latania Opracowała Katarzyna Bandulet..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt