Wpisz w wyznaczone miejsca imiona postaci historycznych związanych z podanymi wydarzeniami

Pobierz

Zadanie.. Wyjaśnij, co oznacza otrzymane słowo.. Podziękuj Napisz do mnie!. Władysław Anders - generał wojska wolskiego, dowódca Drugiego Korpusu Polskiego walczącego między innymi we Włoszech.. Zadanie.. W tym czasie prowadził wojnę podjazdową, która doprowadziła do wycofania się obcych wojsk z Rzeczypospolitej.. Oglądasz stare wydanie książki.. Antyczny- odwołujący się do świata starożytnego, szczególnie Grecji i Rzymu.. Zadanie.. .-Angielski teolog, który pod koniec XIV w. wystąp[ił z krytyką niemoralnego życia bogatego kleru.. 2.Francuska bohaterka narodowa,która przyczyniła się do zwycięstwa swoich rodaków w wojnie stuletniej.. Wpisz "P" przy zdaniach prawdziwych oraz "F" przy zdaniach fałszywych.. 1.Angielski teolog,który pod koniec XIV w.wystąpił z krytyką niemoralnego życia bogatego kleru.. Uporządkować podane wydarzenia w kolejności chronologicznej w tym celu w wyznaczone .Wpisz w ramki imiona i nazwiska postaci historycznych,których dotyczą opisy.. Władca Rzeczypospolitej i znakomity dowódca wojskowy.. Oglądasz stare wydanie książki.. Sklep.. Zadanie.. 1.Angielski teolog,który pod koniec XIV w.wystąpił z krytyką niemoralnego życia bogatego kleru.. Jan III Sobieski • Augustyn Kordecki • Stefan .Wskaż elementy, które wywołały w tobie wskazane uczucia: DAJE.. "Opowiedz jaka książka lub film mocno wpłynęła na Twoje życie (odpowiedź uzasadnij)"..

1 ...1) Wpisz w ramki imiona i nazwiska postaci historycznych,których dotyczą opisy.

50 PKT 4. odtworz argumenty usprawiedliwiające kłamstwo zawarte w tekscie.. Odniósł wielkie zwycięstwo nad wojskami tureckimi w 1683 roku.. 6 szkoły podstawowej.. Rozwiązanie zadania 3 z książki Wczoraj i dziś 6 opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.pl.. Wpisz w wyznaczone miejsca mocne i słabe strony związane z utworzeniem związku, a następnie wymień szanse i .. Question from @Kowal34568 - Gimnazjum - Historia .. Uporządkuj podane wydarzenia w kolejności chronologicznie w tym celu wpisz w wyznaczone miejsca cyfry od 1 do 5 Answer.. Napisz jakie zmiany nastąpiły w polsce i europie w latach .. Przedmiot.. Zapisz hasło w wyznaczonym miejscu.. Druk -wynalazek, który umożliwił przygotowanie wielu jednakowych ksiąg w krótkim czasie.. Kliknij tutaj, aby przejść na stronę główną serwisu odrabiamy.pl.. Podaj rok wydarzenia ukazanego na obrazie.. Wpisz w wyznaczone miejsca imiona postaci historycznych związanych z podanymi wydarzeniami.15 Wpisz w wyznaczone miejsca imiona postaci historycznych związanych z podanymi wydarzeniami.. - Stefan Czarniecki.. Wpisz w wyznaczone miejsca imiona postaci historycznych związanych z podanymi wydarzeniami.15 Wpisz w wyznaczone miejsca imiona postaci historycznych związanych z podanymi wydarzeniami..

Dopasuj także do postaci właściwe ilustracje wybrane spośród 1; 2; 3;4.3.

Oceń to zadanie:3.. Zarejestruj.. 1.Członkowie Socjaldem …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. UWAGA!. Historyk, który na zlecenie polskiego władcy napisał siedmiotomowe dzieło opisujące historię Polski.. Przeczytaj fragmenty biografii osób związanych z wydarzeniami z okresu XIX i XX wieku i odpowiedz, do jakich postaci historycznych się odnoszą.. Kliknij tutaj, aby przejść na stronę główną serwisu odrabiamy.pl.. Zadanie.. 2.Francuska bohaterka narodowa,która przyczyniła się do zwycięstwa swoich rodak Wpisz w ramki imiona i nazwiska postaci historycznych,których dotyczą opisy.. Moje książki .Rozwiąż rebus.. Uzupełnij tabelę dotyczącą przyczyn wojen polsko-szwedzkich i polsko-tureckich.. Książki.. Stefan Starzyński - prezydent.Wpisz w wyznaczone miejsca właściwe postacie historyczne: .. spróbuj skorzystać z wyszukiwania w witrynie i znaleźć inne odpowiedzi na ten temat Historia.. Wpisz w wyznaczone miejsca imiona postaci historycznych związanych z podanymi wydarzeniami 1 Zobacz odpowiedź .. Określ, czy poniższe zdania są fałszywe, czy prawdziwe.. 3.Dowódca wojsk husyckich w zmaganiach z siłami .. Humanizm - pogląd stawiający człowieka i jego potrzeby w centrum zainteresowania artystów i myślicieli.Wpisz w ramki imiona i nazwiska postaci historycznych, których dotycza opisy..

... Wypisz 6 ważnych postaci związanych z opozycją i "Solidarnością" w 1980/81 r.. ... Zaloguj.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. ( Rzym) A- -ustawa o podzi Home / historia / 15 Wpisz w wyznaczone miejsca imiona postaci historycznych związanych z podanymi wydarzeniami.Wybitny dowódca z okresu potopu szwedzkiego.. UWAGA!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. ( Rzym) A- -ustawa o podziale gruntów publicznychOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt