Napisz opowiadanie z lektury felix net i nika

Pobierz

Książka sama w sobie ma potencjał , ale wplatanie w niej niepotrzebnych wątków jest po prostu nie potrzebne .. Znajdziemu tu wszystko to co ciekawe i .Test z części 1-2, czyli .. Wiedza.. Pisze głównie fantastykę naukową, często zbacza też w .Felix, Net i Nika oraz GNL to pierwsza część przygód o trójce przyjaciół z warszawskiego gimnazjum.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Wiem, że nie dzieje się w nim jeszcze zbyt wiele (powiedzmy, że to taki prolog), ale obiecuję, że kolejne fragmenty będą ciekawsze.. Net podsadził go, a Felix złapał się krawędzi i wsunął się do środka.. Pojawiła się w siódmej części.1) Nika to a) rudowłosa dziewczynka w sandałach b) rudowłosa dziewczynka w martensach c) jasnowłosa dziewczynka w martensach d) siostra Felixa 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: a) Gimnazjum prof. Stefana Kuszmińskiego b) Gimnazjum prof. Stefana Kamińskiego c) Liceum prof. Stefana Kuszmińskiego d) Liceum prof. Stefana Kamińskiego 3) Caban był: a) wielkim, czarnym, kudłatym psem .Felix wyciągnął z kieszeni elektryczny śrubokręt i w kilka sekund odkręcił cztery śruby..

Napisz opowiadanie o Twoim spotkaniu z jednym z bohaterów powieści.

Lektura książki "Felix, Net i Nika i Gang Niewidzialnych Ludzi" 2.. Może z czasem coś przyjdzie mi do głowy.. Pracę możesz napisać na komputerze, w programie Word lub przesłać zdjęcie wypracowania.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w grudniu 2004 przez Powergraph.. Gnom już siedemset lat czeka na otwarcie przejścia i narodziny drugiego właściciela skarbu.. literatura dziecięca opowiadania, powieści dla dzieci .. Net nazwał je "drewnianymi deskami", a Felix: "wyglądają, jakby należały do człowieka z Cro-Magnon" (rozdział 7.. W swojej pracy wykaż specjalne .. Nika ma narty bardzo wiekowe i nie umie jeździć.Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi) 3.. 31 sierpnia 1939, w wieku 15 lat, zaręczyła się z dziadkiem Leonem.. .Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Najprawdopodobniej ukradł obraz z pensjonatu "Trzy Kuzynki".. Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum..

... Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Na razie nie wymyśliłam tytułu.. Autor cyklu powieści Felix, Net i Nika.. Skomentuj.. W Warszawie grasuje Gang Niewidzialnych Ludzi, a przyjaciele niechcący odkrywają tajemnicę ich znikania.Witaj na stronie Quizz.pl.. !Felix, Net i Nika jadą z klasą na wycieczkę do zamku na Kociej Skale.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Kim z zawodu jest mama Neta?. Znaleźli się wewnątrz sporej blaszanej rury o przekroju kwadratu.W prezencie od Mikołaja dostała nową kurtkę zimową z białym futerkiem na kołnierzu, kapturze i mankietach.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Poniżej zamieszczam fragment.. Czasem muszą rozwiązać trudną zagadkę kryminalną, ale i to nie jest dla nich niemożliwe.. Napisz opowiadanie twórcze, w którym bohater "Kamien.. 2 godziny temu; Mit o Demeter na i korze 5 godzin temu;Jakiś czas temu zaczęłam pisać opowiadanie o FNiN.. (Proszę o przesłanie prac do 01.04.2020r.. Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!. Temat: Powtórzenie wiadomości z działu 4.Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?.

na adres mailowy: edu.sp1 ...Opisz rozwiazanie jednej zagadki Felixa, Neta, Niki z lektury.

Pomógł wejść Netowi.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Poniżej proponowane tematy do przemyślenia w wolnej chwili: 1.. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .. W jednym z korytarzy przyjaciele spotykają gnoma, strażnika Skarnu Świętopełka.. Felix, Net i Nika są inteligentni i chętnie korzystają z różnych źródeł wiedzy.. Urodziła się w 1924 roku.. Udostępnij.. ).Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, czyli VIb mierzy się z lekturą.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi autorstwa Rafała Kosika opowiada o przygodach trójki przyjaciół, którzy oprócz swoich szkolnych problemów muszą też rozwikłać zagadkę gangu niewidzialnych ludzi.Przy pomocy komputera Neta- Manfreda poradzą sobie z wieloma przeciwnościami losu.Spotkają się z wieloma programami sztucznej inteligencji(AI) oraz z prawdziwym UFO .Babcia Lusia - babcia Felixa.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi..

Lektury , lektury , lektury - różne już czytałam , ale żadna nie była aż tak nie logiczna .

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Muszę na jutro napisać wypracowanie; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; streszczenie lektury ,,na przykład Małgośka"Nika jest sierotą, uznaje Felixa, Neta oraz ich rodziny za bardzo bliskich sobie ludzi.. Studiował architekturę na Politechnice Warszawskiej, ale przerwał studia, by wraz z żoną Katarzyną założyć agencję reklamową Powergraph (później przekształconą w wydawnictwo), w której jest dyrektorem kreatywnym i grafikiem.. Na obóz w górach wzięła ze sobą stare, niemal "zabytkowe" narty, należące do jej dziadka.. Rafał Kosik.. Net jest doskonałym informatykiem.. Zmarła w czwartym tomie - Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności.Felix, Net i Nika nieraz narażeni są na nie lada niebezpieczeństwo, jednak dzięki swej inteligencji i pozytywnemu nastawieniu wychodzą cało z najróżniejszych opałów.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Net jeździ na snowboardzie, Felix na nartach.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Życiorys.. Felix pasjonuje się naukami ścisłymi, uwielbia wynalazki.. Proszę o szczere oceny, wytykanie błędów.1 Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient.. Drodzy szostoklasiści, przypominam, iż już w poniedziałek będziecie mieli okazję wykazać się niezwykłym talentem literackim i zmierzyć z wypracowaniem z lektury.. Rysuje również rysunki satyryczne.. Felix, Net i Nika podejrzewali, że konsola służyła mu do sterowania robotami szpiegowskimi podobnymi do karaluchów.. Nika to humanistka, bardzo dużo czyta.Net nazywa go "warzywem wycieczkowym" i "W zimnej wodzie Kąpany".. Warto sięgnąć po serię książek Felix, Net i Nika.Felix, Net i Nika - krzyżówka - Felix, Net i Nika - Felix Net i Nika - Felix,Net i Nika - Felix, Net i Nika - bohaterowie - Felix,Net i NikaFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Felix daje w prezencie babci pierścionek z oczkiem, który należał do niej.. Nie napisałam jeszcze dużo.. Felix, Net i Nika .Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Felix Net i Nika oraz Gang; Witam Czy jest może jakieś wypracowanie na temat ksiazki Felix Net i Nika ( oprocz stracenia )?. Skarb babci Lusi Przyjaciele chcą znaleźć skarb, o którym mówiła babcia Lusia.Dziewczyna dostaje od Neta pierścionek, jeden z tych z odnalezionego skarbu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt