Opis odcinków dzikie pszczoły

Pobierz

Próbuje wydusić z niej pełną prawdę o tym, co stało się z Sergiosem.. Jest to grecka produkcja, która została podzielona na 244 odcinki.. Fotini prosi Goumasa o pomoc w przeniesieniu Eleni do innego więzienia.. Teodozja oznajmia mężowi i teściowi, że jest w ciąży.. Na jej schedę czyha zamożny Doukas.. "Dzikie pszczoły" - odcinek 167 - STRESZCZENIE epizodu z 23 lutego 2022.. Wszystkie odcinki po polsku trwają niespełna 45 minut.Dzikie pszczoły - opis 165 odcinka serialu.. Alexis natomiast stara się nakłonić Toliasa do zmiany swojego zeznania.. OPIS.. Lambros stara się ze wszystkich sił udzielić pomocy Eleni, tymczasem w nocy Voskaris zabiera ją do siebie.. Eleni jest zdruzgotana śmiercią Fotini.. Eleni chce udzielić wsparcia Christine i Fotini w ucieczce, podczas gdy Doukas skazany został na łaskę Grammatikosa, zmieniającego dotychczasowe zasady ich umowy.. Ta tymczasem poznaje swatanego jej przez panią Rizo chłopaka.. Reemisja zaplanowana została na środę, 23 lutego 22 r. na godzinę 9:40, na tym samym kanale.. Między Drosso i Takisem dochodzi do poważnej kłótni.. Najlepsze Odcinki Najlepsze SezonyDzikie pszczoły odcinki 21, 22, 23, 24, 25 streszczenia.. Po śmierci ojca siostry muszą przeciwstawić się.Dzikie pszczoły.. Brak opisu .. Annette czuje się zawiedziona postawą Meletisa, nie ukrywając zupełnie przepełniającej jej wściekłości..

2019 0 odcinków .

Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 17:50, trwają ok. 55 minut.. Podstawowe informacje.. Dzikie Pszczoły odc.. Eleni z imponującym spokojem pokonuje kolejne próby skompromitowania i zgnębienia jej przez Voskarisa.. Lambros zdecydował się odrzucić propozycję spółdzielni z Nikiforosem, nie ma jednak problemu z decyzjami podejmowanymi przez innych.. Serial można oglądać na TVP Kobieta.. Czytaj również: Dzikie pszczoły - grecki codzienny serial obyczajowy startuje na TVP 1Dzikie pszczoły - opis 164 odcinka serialu.. Dzikie pszczoły odcinek 181 (wtorek, marca, godz. 17:50 .. "Dzikie pszczoły" - Odcinek 14: Samowola fot. Antena U sióstr Stamiris trwają przygotowania do kolacji zaręczynowej.. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 17:55, trwają ok. 55 minut.. W wiosce Diafani niespodziewanie umiera Georgis Stamiris, pozostawiając trzy córki: Drosso, Assiminę i Eleni.. Na tle skrycie dokonanej zbrodni i niejasnych, powikłanych powiązań rodzinnych serial ukazuje charakterystyczne cechy moralności, wiejskiego folkloru i obyczajowości Greków w tamtym okresie, z reperkusjami okresu wojny i okupacji.Opis serialu.. Dzikie pszczoły - streszczenia odcinków Grecja 2022 Odcinek 179 Rodzina Nikiforosa traktuje Assiminę z wyższością..

Dzikie pszczoły odcinek 121"Dzikie pszczoły".

Violeta dokonuję klinice odkrycia, w jak okropnym stanie znajduje się Militiadis.. Emisja epizodów 21-25 o.Dzikie pszczoły Agries melisses (2019) kryminalny, dramat, .. Gdzie można obejrzeć.. Drosso dokonuje ciężkiego wyboru pomiędzy dwoma mężczyznami okazującymi jej zainteresowanie.. Odcinek 178 Giorgis Stamiris niespodziewanie umiera, pozostawiając trzy córki.. Dodaj opis.. W TVP 1 najprawdopodobniej również obejrzymy tyle epizodów.. Lambros i Theodossia postanawiają pozostać rodziną.. Doukas co prawda trafia do domu, ale obowiązuje go areszt .Dzikie pszczoły - opis 148 odcinka serialu.. Siostry zgodnie zeznają, że nie zauważyły tamtej nocy niczego podejrzanego.. Strajk trwa, a więźniowie poprzez Eleni przekazują Voskarisowi żądania.. Czytaj także: Dzikie pszczoły - co wydarzy się w 164 oraz 165 odcinku serialu?. Sergios natomiast o świcie wyszedł w pole.. Lambros otrzymuje tajemniczy telefon.. Nie wie, co robić dalej ze swoim życiem.. Ojciec Nikiforosa chce ożenić syna z córką swojego kolegi.. Meletis wraca pośpiesznie z Paryża.Akcja wielowątkowej opowieści toczy się w roku 1958 w fikcyjnej wsi Diafani, położonej w Tesalii, niedaleko Larisy.. Niespodziewanie zjawia się Nikiforos i prosi Eleni o rękę Assiminy..

Dzikie pszczoły / fot.TVP Szczegóły wkrótce.

"Dzikie pszczoły" - Odcinek 11: Chwilowa radość fot. Antena Nikiforos.. "Dzikie pszczoły" - Odcinek 14: Samowola fot. Antena U sióstr Stamiris.. "Dzikie pszczoły" - Odcinek 8: Młodzieńcza miłość fot. Antena Ojciec.. "Dzikie pszczoły" - Odcinek 4: Podejrzany fot. Antena Sierżant.Następny epizod serialu Dzikie pszczoły wyemitowany zostanie, we wtorek, 22 lutego 2022 roku o godzinie 17:50.. Pełna obsada (40) Opisy (1) Odcinki .. Rankingi.. wtorek, 1 marca 2022 17:50 TVP Kobieta środa, 2 marca 2022 09:40 TVP Kobieta.. Militiadis trafia na oddział psychiatryczny, podczas gdy Violetta coraz bardziej się o nią obawia.. Doukas jest na łasce Grammatikosa, który zmienia zasady umowy.. POLECANE.. Filippos cały czas stara się o jej względy, tymczasem Doukas już nie może doczekać się zwycięskiego powrotu.. Drosso chce zmienić swoje życie.. Violeta oferuje mu jego starą pracę.. 163 wyemitowany zostanie w czwartek.. 18 chce zobaczyć .. Panagiotis wyznaje wszystkim, co naprawdę wydarzyło się w USA.. Filippos nadal stara się zdobyć jej.Dzikie pszczoły to grecki serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w połowie XX wieku.. Stan Militiadisa wyraźnie się pogarsza, a Violeta znajduje się z tego powodu w coraz gorszym stanie.Dzikie pszczoły - opis 147 odcinka serialu.. Emisja 28 czerwca 2021 o godz. 17.55 w TVP 1..

Dzikie pszczoły - opis 167 odcinka serialu.

W 167 .Dzikie pszczoły - opis 161 odcinka serialu Nikiforos odkrył miejsce ukrywania się Doukasa, tymczasem Assimina chce uratować jego życie.. Dzikie pszczoły - opis 167 odcinka serialu.. Grecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55.. Czytaj również: Dzikie pszczoły - grecki codzienny serial obyczajowy startuje na TVP 1Ile odcinków ma serial Dzikie Pszczoły?. Do wioski powraca jej były narzeczony, Diafani.. W kolejnych dniach emisja odcinków 164, 165, 166, 167.. Panagiotis zdradza wszystkim, co dokładnie spotkało go w Stanach.Dzikie pszczoły - opis 150 odcinka serialu W 150. odc.. Ourania pakuje walizki Kiriokasa, każe mu się wyprowadzić.. Mimo początkowego oporu Eleni zgadza się na ślub.Dzikie pszczoły to grecki serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w połowie XX wieku.. Opisy.. Opinie i Nagrody.. Zagadki kryminalne .. "Dzikie pszczoły" - Odcinek 4: Podejrzany fot. Antena Sierżant Proussalis przesłuchuje panny Stamiris, które jako ostatnie widziały zmarłego.. Mary szantażuje EleniDzikie Pszczoły 164 streszczenie odcinka Eleni chce pomóc Fotini i Christinie w ucieczce.. Doukas po raz pierwszy decyduje się zjawić we spółdzielni, podczas gdy Assimina wynajmuje Babisowi dom.. Drosso spotyka Takisa, miejscowego muzyka ludowego, z którym wchodzi w romans.Dzikie pszczoły - opis 154 odcinka serialu.. Annette jest rozwścieczona zachowaniem Meletisa.. Najstarsza, Eleni, dziedziczy po ojcu ziemię.W 1. odcinku serialu "Dzikie pszczoły": Eleni dziedziczy gospodarstwo.. Doukas chce, by Nikiforos nie wracał do Paryża, tylko pomagał mu w prowadzeniu interesów.. 7,3 31 ocen .. Dzikie pszczoły / fot.TVP Szczegóły wkrótce.. Zaprasza ich oboje na kolację.. "Dzikie pszczoły" - Odcinek 8: Młodzieńcza miłość fot. Antena Ojciec Grigoris przychodzi pomodlić się za Janosa, mimo że został on uznany za samobójcę.. Uranii udaje się odkryć, kim faktycznie jest Babis.. Nikiforos odkrywa kryjówkę Doukasa.. Potem przychodzi jeszcze do pracy wybranki i w obecności wszystkich błaga dziewczynę, żeby za niego wyszła.Dzikie pszczoły - o czym jest serial?. Strona główna serialu .. Najstarsza z sióstr, Eleni, odziedziczyła po ojcu ziemię, którą chce kupić wpływowy bogacz Doukas Sevastos.. Kobieta dowiaduje się o uciecze Panagiotisa do Stanów Zjednoczonych.Dzikie pszczoły (2019) Agries melisses - Po nagłej śmierci ojca Eleni dostaje w spadku należącą do niego ziemię.. Serial można oglądać na TVP Kobieta.. Spadkobierczyni majątku odmawia sprzedaży, więc jego syn zamierza poślubić Eleni, by w ten sposób zdobyć majątek pozostawiony przez Stamirisa.. Czy Assiminie uda się uratować życie mężczyzny?. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.. Kobieta postanawia zmierzyć się z trudną decyzją.. ODCINEK: 171..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt