Sprawdzian opowieści z narnii

Pobierz

Lew, czarownica i stara szafa" .. Sprawdź swoją znajomość Pisma Świętego.. pytanie 1 z 10.. W zadaniach 1 - 8 wybierz jedną z trzech odpowiedzi i literkę przy niej zaznacz kółkiem.. Lew, Czarownica i Stara Szafa"TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Quiz w Poczekalni.. Ocalenie mogą przynieść tylko dzieci.PRÓBNY SPRAWDZIAN W SZÓSTEJ KLASIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ "Z wizytą w Narnii" Źródło nr I Przeczytaj uważnie tekst Raz jeszcze rozejrzał się wokoło i doszedł do wniosku, że to miejsce nie bardzo mu się podoba, wobec czego już postanowił wracać do domu, gdy nagle, gdzieś daleko w lesie, odezwał się dźwięk dzwoneczków.74% Recenzja Opowieści z Narnii; 74% Opowieści z Narnii to książka, którą zabrałabym w podróż dookoła świata; 75% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Fajnie przeczytałam ją w jeden dzień i jednak coś zapamiętałam .Katalog Katarzyna Majchrzak, 2015-02-05 Piekary Śląskie Język polski, Sprawdziany i testy "Opowieści z Narnii" test ze znajomości lektury.jak dobrze znasz Opowieści z Narni ?. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!Sprawdzian kompetencji polonistycznych dla klasy IV Drogi uczniu, przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na zawarte pod nim pytania.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Jesteś specjalistą i mógłbyś zostać władcą Narnii!. Udostępnij.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.stara szafa, test z lektury Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowiesci z Narnii.Quiz wiedzy z lektury "Kamienie na szaniec"..

... dzięki tej stronie podóczylam się na sprawdzian polecam.

Czy to żart?. dodany: 2015-01-19 21:10 .Sprawdzian ze znajomości treści lektury "Opowieści z Narnii" C. Wymień imiona dzieci, bohaterów powieści .. Co się stało z Aslanem pewnej nocy przy Kamiennym Stole (co obserwowały dziewczynki)?. W zadaniach 9 - 16 zapisz swoją odpowiedź.. Lew, czarownica i stara szafa; Opowieści z Narnii.. 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Czym jest Narnia?. Sprawdzian z Biblii dla liceum.. c) zapomniał o spotkaniu z nią.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Super stronka, fajna sówka i można się dokładnie wyuczyć!. Niestety bajkową krainą od stu lat rządzi zła Czarownica, która spowiła Narnię wieczną zimą.. 2010-01-02 15:31:43 " Opowieści z narni lew czarownica i stara szafa" 2011-03-16 12:02:01 " Lew, czarownica i stara szafa" ?. Zawiera nieodpowiednie treści?. obyczajowa powieść powieść kryminalna powieść sensacyjna psychologia Psychoskok psychoskok wydawnictwo romans sensacja sprawdzian streszczenie test warto przeczyta .Sprawdzian szóstoklasisty - str. 2 Zabawy matematyczne - str. 3 Przysłowia - str. 3 Rebusy - str. 4 Warto obejrzeć - str. 4 Niezwykłe rodzeństwo, czyli "Opowieści z Narnii"- str. 5 Weronika w kuchni - str. 6 Happy Easter- str. 7 Dzień Kobiet- str. 7 Warto przeczytać - str. 8 Ogólnopolski finał halowej piłki b) przyprowadził do niej swoje rodzeństwo..

Test: Don Kichot z La Manchysprawdzian z treści opowieści z narni.pdf (21 KB) Pobierz.

Lew Czarownica i Stara Szafa.. Julia_Kowalczyk14 5 lat temu.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraOpowieści z Narnii.. chialabym?chcialbym tak/taka byc licze na najj i jak bys .Jest to audiobook ksiązki "Opowieści z Narni - Lew czarownica i stara szafa".-----autor - C.S. LewisData Wydania - 9 grudnia 200.Tag: opowieści z narnii Szkoła podstawowa, Wypracowania z lektur.. .Sprawdzian ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii.. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem.. 9) Po powrocie do Narnii Edmund: a) potwierdził słowa siostry, że w szafie istnieje tajne .. "Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa" to historia czworga rodzeństwa, które odnajduje tajemnicze państwo zamieszkałe przez mityczne stworzenia i mówiące ludzkim głosem zwierzęta.. dodany: 2015-02-18 19:29:12, przez: magda.. anuluj.. Sprawdziany i testy "Opowiesci z Narnii" test ze znajomosci lektury.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Opowieści z Narnii "lew, czarownica i stara szafa " 2011-01-09 11:32:18; Kto napisał książke "Opowieści z Narni lew, czarownica i stara szafa "?.

Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.

Lew, Czarownica i Stara Szafa" streszczenie.Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012.. Aslan - charakterystyka bohatera , wypracowanie.. 8) Biała Czarownica zażądała od Edmunda, aby ten: a) nie wchodził więcej do starej szafy.. Co zabrały z szafy?. d) opowiedział o niej rodzeństwu.. Kto był ich pierwszym przewodnikiem w Narnii?. Gratuluję!. Skomentuj.. Co było znakiem rozpoznawczym bobra?Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. "DOBRY WIECZÓR - - powiedziała Łucja.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.74% Recenzja Opowieści z Narnii; 74% Opowieści z Narnii to książka, którą zabrałabym w podróż dookoła świata; 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 66% "Opowieści z Narnii.. W jakich okolicznościach wszystkie dzieci znalazły się w Narnii?. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Powodzenia.. 9 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. 2012-02-25 18:50:14; Macie może streszczenie książki " Opowieści Z .Plik sprawdzian opowieści z narnii.doc na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 17 mar 2011Swięty Mikołaj wg ,,Opowieści z Narnii" - Mapa Narnii - Układ wydarzeń w powieści Opowiesci z Narnii - Opowieści z NarniMoją ulubioną przygodą z lektury "Opowieści z Narnii" jest ta, w której Łucja spotkała Fauna Tumnusa..

... Mam z tego sprawdzian przeczytalam ja cala ale chce abyscie mi zadali kilka pytanie .. dzieki z gory :) xdUzywamy plikow ...

Gdy jedna z głównych bahaterek powieści, Łucja, przedostała się przez szafę do krainy Narnii, przystanęła koło latarni.Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Następne wideo.. Opowieści z Narnii.. Odblokuj dostęp do 8129 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. .c) królową Narnii..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt