Kartkówka z treści w pustyni i w puszczy

Pobierz

Opis testu.. Ułożone we właściwym porządku tworzą ilustrację treści całego utworu.. 16 pytań Lektury szkolne KoteczkiJakie można zadać pytania na spr.. Lindego dopiero nastepnego dnia w poludnie, musial bowiem odespac noc poprzednia.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera"W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Jaki prezent otrzymał Staś z okazji Bożego Narodzenia?. Kto zorganizował porwanie dzieci ?. Do prowadzenia cyklu lekcji pt. "Podróżujemy ze Stasiem i Nel" zgłosiło się 5 uczniów z klasy Va, którzy już w fazie czytania książki przygotowywali się do tego zadania.kartkówki w pustyni i w puszczy.pdf (22 KB) Pobierz.. Czym obdarowano wtedy Nel ?. 2011-09-26 19:38:52Test z lektury ,,W Pustyni i w Puszczy" .. Quiz w Poczekalni.. 2010-02-25 17:30:43 Test z lektury w pustyni i w puszczy , czy te pytania mogą być na kartkówce?. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Problematyka.. Znasz te książkę jak własną kieszeń!. 21 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #j-polski #ksiazki #lektury #pustynia #puszcza #szkola .. Inne tryby testu.. Kartkówka dla kl. V ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy" cz II 1.. 2011-12-11 18:00:36 Jakie będą pytania mniejwięcej z lektury "W pustyni i puszczy " ?.

kartkowki w pustyni i w puszczy ...

Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Plik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika kostek1111 • folder w pustyni i w puszczy • Data dodania: 1 gru 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Pytanie z dziedziny Język Polski: kartkówka z polskiego z lektury w pustyni i w puszczy help!. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.. W jakim celu to zrobiono?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Postanawiają działać.W Internecie trafiłam na serię rewelacyjnych grafik opatrzonych fragmentami powieści "W pustyni i w puszczy".. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteraa) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?.

z lektury "w pustyni i w puszczy" ?

Zastanawiają się, co i kogo mogło do tego skłonić, i stwierdzają, że Staś i Nel mogą posłużyć jako okup w zamian z żonę Smaina - Fatmę oraz ich potomstwo.. Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.Test z lektury szkolnej W pustyni i w puszczy.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Co zrobiła Nel, aby zostawić ślad dla pościgu ?. Kto zostałby Twoim rodzicem w Hogwarcie?. Życzę miłego rozwiązywania.. Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. I także Chamis wraz z Idrysem i Gebhrem byli w to zamieszani.. Odpowiedz.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. 2011-09-21 15:31:25Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Inżynierowie odkrywają z przerażeniem, że ich dzieci zostały porwane..

Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I.

jakie mogą paść pytania?W pustyni i w puszczyAutor: Henryk SienkiewiczCzyta: Ewa SobczakKategoria: Dla młodzieżyDługość: 10 godzin 5 minut"W pustyni i w puszczy" to powieść dla młod.Zanim przystąpiłam do omawiania lektury "W pustyni i w puszczy" uprzedziłam uczniów, że tym razem to oni będą mogli stanąć w roli nauczycieli.. .Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7951 razy Średnia ocena: 6,00 (2 oceny) Średni wynik: 32% Autor: Netwka5.. Książka H. Sienkiewicza W pustyni i w puszczy jest powieścią podróżniczo-przygodową, w której przedstawione zostały niezwykłe losy dwojga przyjaciół w Afryce.. Sprawdź, ile pamiętasz!. pomocy !. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imie i nazwisko I. Stas wybral sie do.. Rozwiąż test.. .Streszczenie "W pustyni i w puszczy" .. CZytamCZytam Naprawde polecam boje się ponieważ mam jutro kartkówkę obym dostał 5-tkę albo przynajmniej czwórkę ale polecam bo krótkie a książki mi się nie chciało czyta .. Streszczenie treści W pustyni i w puszczy.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. W pustyni i w puszczy streszczenie.Kartkówka z lektury W pustyni i w puszczy .. poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb)..

W pustynii i w puszczy.

Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. Czym była fatamorgana ?. merken in "Meine Apps""w pustyni i w puszczy" odpowiadjcie na pytania 2011-11-02 13:33:57 "W PUSTYNI I W PUSZCZY " 2010-03-10 18:08:40 JAKIE MIELIŚMY PYTANIA NA KARTKÓWCE Z LEKTURY " W PUSTYNI I W PUSZCZY " ?. Wykorzystaliśmy je na lekcji.Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Okres zdjeciowy trwal od 31 lipca do 23 pazdziernika 2000.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Od prawie stu lat cieszy się wielką popularnością wśród młodzieży, która z zapartym tchem śledzi pasjonujące przygody Stasia Tarkowskiego i Nel Rawlison.W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt