Napisz e-mail do kolegi z którym zamierzasz spędzić wakacje

Pobierz

Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. List do kolegi z wakacji Prace domowe, problemy lingwistyczne.. - wyjaśnisz jaki jest cel tego festiwalu.. Wstęp - pierwsze zdanie, zwykle przeprosiny za długi brak kontaktu lub pytanie o adresata.. Poproś o przywiezienie z USA pewnej książki i przeproś za dodatkowy kłopot.. In Miami, we stayed at The W hotel.W czasie wakacji poznałeś/poznałaś niezwykłą osobę.Napisz email do koleżanki z Anglii,w którym : -Opiszesz okoliczności,w których się poznaliście.. Uradowała mnie Twoja informacja, o chęci przyjazdu do Polski.Napisz e-mail do kolegi lub koleżanki, w którym opisujesz: 1.Jak minęła podróż 2.Jak wygląda szkoła.. Ważne na dzis potrzebuje!. Proszę o zrobienie zadania.E-mail po angielsku przykład 4 - e-mail do przyjaciółki / koleżanki.. prosze o pomoc.. Wstęp - pierwsze zdanie, zwykle przeprosiny za długi brak kontaktu lub pytanie o adresata.Napisz list do kolegi z Australii.. • Wyraź wątpliwość co do kostiumu jaki powinieneś włożyć i poproś kolegę o radę.Brzmi ono: Napisz list do kolegi lub koleżanki z zagranicy, w którym opiszesz jeden lub kilka najpowszechniejszych polskich obyczajów.. Dam n.aj ; ) 2010-09-27 17:38:31 Załóż nowy klubNapisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. • Opowiedz o dekoracjach, które przygotowałeś..

WRITING TASK Napisz e-mail do kolegi/koleżanki z którym/którą zamierzasz spędzić wakacje.

Napisz gdzie i z kim.. Proszę o pomoc mój nr gg to .Korzystając z szeregu napięciowego metali wkaż którego metalu - cynku czy niklu - należy użyć jako protektora do ochrony stalowego (żelaznego) rurociągu Przed korozją.. Jest to swoisty tytuł, który widzimy jeszcze przed otworzeniem go.. Rozwiń swoją wypowiedź w każdym z czterech podpunktów.Każdy e mail posiada swój temat, który nakreśla jego zawartość.. Na początku chce Ci podziękować za ostatni list, w którym opisałaś mi swoją szkołę i zwyczaje w niej panujące.Napisz do swojego kolegi lub koleżanki z innej szkoły e-mail , w którym.. Dowiedziałeś się że kolega z Wielkiej Brytanii ma kłopoty ze zdrowiem.. Muszę napisać list do koleżanki z Niemiec w który ma być: - kiedy i gdzie byłam latem na wakacjach.. -Podaj przynajmniej…Napisz list (50-100 słów) do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym opiszesz: - swoje zajęcia -jak spędziłeś wczorajszy wieczór -jak zamierzasz spędzić najbliższy weekend Napiszcie to na poziomie 1/2 klasy gim.Zadanie 1.. - opiszesz dwie planowane atrakcje festiwalu.. Prosze o pomoc w napisaniu e-maila w języku angielskim (od 80-130 słów) Pozdrawaim źródło:Elementy składające się na e mail do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Napisz list do kolegi lub koleżanki z Anglii, w którym opiszesz: swoje zajęcia, jak spędziłeś wczorajszy wieczór, jak zamierzasz spędzić najbliższy weekendE-mail: W czasie wakacji poznałeś niezwykłą osobę..

Chciałbym Ci opowiedzieć jak spędziłem wakacje.

Zwrot rozpoczynający e mail - krótki, nieoficjalny zwrot do adresata.. W e-mailu: -Opisz przygotowania do wyjazdu -poinformuj, czego jeszcze nie kupiłeś w związku z podróżą i wyjaśnij dlaczego -podaj szczegóły dotyczące przyjazdu -wyraż obawy związane z podróżą.. -Opiszesz wygląd tej osoby.. ;) 2012-10-04 21:11:35 Napisz e- mail (po angielsku ) do koleżanki ze szkolenej wymiany w Angli.. 4.Napisz e-mail po angielsku do kolegi/ koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12-12 13:52:31 Napisz e- mail do nowej koleżanki po angielsku .. Na początku bardzo dziękuję Ci za list, który od Ciebie otrzymałam.. Opisz miejsce, i jaka byla pogoda.. W swoim e-mailu: •wyraź radość ze wspólnego wyjazdu i napisz, czego szczególnie nie możesz się doczekać, • opisz, jak wyglądają twoje przygotowania do wyjazdu, •doradź, co warto zabrać i dlaczego,Napisz e-mail do kolegi z Anglii,u którego planujesz spędzić wakacje.. podpisz się jako XYZ .. 1.podaj cel podrózy i zapytaj kolege czy nie mial by ochoty z toba wyjechac.. Napisz do niego list a w nim: wyraź żal z powodu kłopotów kolegi i nadzieję, że ma się już lepiej.. -co zwiedzałem.. wybór krótko uzasadnij.Zapisz równanie reakcji przebiegające podczas rdzewienia żelaza.. Question from @bajkovax3 - Liceum/Technikum - Chemia *Jak zamierzasz spędzić z nim/nią najbliższy weekend..

2.Napisz kiedy planujesz podróz i jakim środkiem zamierzasz podrózowac.

Po…Napisz do niego e-mail.. Jeśli w mailu wysyłamy podanie o pracę, niech tematem będzie "Podanie o pracę", a jeśli e mail jest skierowany do kolegi lub koleżanki, może być on bardziej dowolny i nieformalny, np.List do kolegi z wakacji.. Zapytasz o ostatnie przygotowania przed przyjazdem i upewnisz się czy pamięta o ważnej przesyłce.. zadanie maturalne (80-130 słów) W czasie wakacji poznałeś/aś niezwykłą osobę.W Klubie sportowym poznałeś/-aś ciekawą osobę.W e-mailu do kolegi/koleżanki z Anglii napisz: *Jak się poznaliście.. - jaka była pogoda i jakie są Nasze wrażenia.. • Napisz, że wraz z przyjaciółmi organizujesz maraton horrorów.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.Prywatny list do kolegi o wakacjach.. Zwiedzałem kościół Św. Anny, i miasto Nysa.Zredaguj e-mail do swojego kolegi w USA, w którym wyjaśniasz jak zamierzasz spędzić Halloween.. Napisz jak dlugo bedzie trwała podroz i co bedziesz robic .Napisz e-mail do kolegi/kolezanki o tym jak spedziles/as ostatnie wakacje.. Zwrot rozpoczynający e mail - krótki, nieoficjalny zwrot do adresata.. Napisz e mail do przyjaciółki z Anglii, w którym: - poinformujesz ją, że nie będziesz w stanie się spotkać i wyjaśnisz powód, - powiesz jej o swoich planach na najbliższy tydzień i je opiszesz, - zaproponujesz spotkanie w innym terminie,Przydatność 55% Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzania wybranej miejscowości w Polsce..

W e-mailu trzeba uwzględnić: -jaka jest pogoda.

- z kim i jak długo byłam.. 3.poinformujesz go ile ma kosztowac i co jest wliczone w cene.. Opisz krótko plan pierwszego dnia jego pobytu w Polsce i podaj alternatywne wyjście spędzenia czasu.. Cześć Miłosz, Jak się masz?. Wraz z moim kolegą Marcelem pływaliśmy i nurkowaliśmy w morzu.Droga Koleżanko/kolego!-->Na wstępie mojego listu bardzo serdecznie Cię pozdrawiam.Opowiem Ci o mojej niesamowitej podróży.Naprawdę było cudownie,mam nadzieję,że niedługo wybierzemy się tam razem.--> Jakiś czas temu wybraliśmy się z moimi rodzicami w góry.Nie mogłam się doczekać dnia wyjazdu i z niecierpliwością odliczałam dni do tej niesamowitej podróży.Gdy byliśmy już na miejscu od razu poszliśmy na spacer.Szliśmy prosto przed siebie,podziwiając uroki .Napisz e-mail do kolegi/koleżanki z wakacji.. - zaprosisz go / ją na ten festiwal, podając miejsce i datę imprezy.. - gdzie nocowaliśmy i co robiliśmy w trakcie pobytu.. 2012-11-25 17:03:04Elementy składające się na e mail do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku.. • Opisz jakie filmy będziecie oglądać i który jest Twoim ulubionym.. opisz sytuację, w której ty lub ktoś znajomy mieliście podobny problem, i zapewnij, że wszystko dobrze się skończyło.Jesteś na letnim obozie sportowym w USA.. Filmy.. *Jak on/ona wygląda.. poleca 74% 2129 głosów.. Piszę do Ciebie ten list, ponieważ chcę Ci opowiedzieć o moich wakacjach.Planujesz wakacyjny wyjazd.Napisz list do kolegi z Niemiec.. W pierwszy miesiąc wyjechałem na dwa tygodnie do Chorwacji.. Treść.. Chciałby aby pisało, że byłem w Głuchołazach na dolnym śląsku.. Proszę zróbcie mi to szybko DAJE NAJ Napisz E-mail do Kolegi z Anglii w którym podziękujesz mu za te informację o Londynie .hej mam problem z zad domowym z języka niemieckiego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt